Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocnej (01 maja 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Teresa Golenia, Joanna Cieślak, Monika Tarłowska, Małgorzata Borcuch. Z ofiarą dołączyły Krystyna Grzanka, Marianna Szymkiewicz.
  2. Praca: dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pracę przy plebani i przy krzewach w alejce prowadzącej do kościoła. Dziękuję Piotrowi Łobodzie za przegląd i konserwację sprzętu ogrodniczego. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Bóg zapłać.
  4. Dziękuję wszystkim za życzenia z racji Dnia Kapłańskiego i moich imienin, za wszelkie słowa życzliwości i modlitwy niech Pan Bóg wynagrodzi. Dziękuję za Różę modlitewną.
  5. Zakończyły się prace przy zmianie pokrycia dachu na plebanii. Ostateczny koszt podam za tydzień, bo czekam na rozliczenie od firmy, która wykonywała prace.
  6. Składka na remont świątyni: Bóg zapłać za ofiarę na remont kościoła.
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Codziennie nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00. Msze św. przez cały maj o godz. 18.00.
  9. We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00. W tym dniu przypada także dzień konstytucji 3 maja.
  10. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.
  11. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  12. Obrazek z grobu można nabyć składając dobrowolną ofiarę na cele parafialne.
  13. Można zamawiać Msze św. na Dzień Matki – 26 maja.
  14. Jutro dzień flagi – nie zapomnijmy wywiesić polskiej flagi!
  15. Komunikat biskupa.
  16. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek wspomnienie św. Atanazego – biskupa i doktora Kościoła; we wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski; w środę wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków; w piątek święto apostołów Filipa i Jakuba; w sobotę święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Łaski Bożej, patronki miasta Kielc.
  17. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  18. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.