Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrztu Pańskiego  (09 STYCZNIA 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Magdalena Durlik, Ewa Cicha, Krystyna Kosmala, Marzena Wojewódzka. Z ofiarą dołączyły Danuta Chudzicka, Janina Cicha, Helena Lutwin, Sałaj Maria, Halina Domagała.
  3. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego. Ta uroczystość kończy okres Bożego Narodzenia.
  4. W naszej wspólnocie dzień seminaryjny. Modlimy się za profesorów i kleryków naszego seminarium oraz prosimy o nowe powołania do kapłaństwa.
  5. Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie „Bombka dla Jezusa” serdecznie dziękuję za udział i gratuluje nagród, które otrzymały. Stowarzyszeniu „Posłowice” dziękuję za ufundowanie nagród oraz za pomoc w organizacji konkursu. Bóg zapłać!
  6. Dziękuję wspólnocie koła Koronkowego za poprowadzenie w piątek modlitwy „Godziny świętej”. Mam nadzieję, że ta modlitwa wejdzie na stałe do naszych duchowych praktyk.
  7. W zakrystii do odebrania listy dla członków Grona Przyjaciół Seminarium.
  8. W tym roku jak to było poprzednim razem kolęda będzie w postaci mszy św. kolędowych na które zapraszam. Każdego dnia o godz. 19.00 będzie sprawowana msza św. za poszczególne rodziny parafii. Przed żłóbkiem będzie wystawiony stolik, na którym będą wystawione kolędowe obrazki, zestaw na Trzech Króli (kadzidło, kreda i węgielek). Będzie można złożyć ofiarę na kościół lub kolędę. W tym tygodniu kolęda będzie miała następujący porządek: Msze kolędowe rozpoczną się od Leśniówki

Poniedziałek: Jan i Halina Augustowscy do Sławomir i Zofia Bentkowscy.

Wtorek: Szewczyk Sylwia do Karyś Wiesław i Dorota

Środa: Na stole: Klisik Piotr i Ewelina do Podsiadło Robert i Małgorzata

Czwartek: Kubiccy Michał i Izabella do Piotrowska Danuta

Piątek: Górka: Galera Zofia do Durlik Michał i Magdalena

Sobota: Zawadzcy Adam i Ewelina do Stefańska Barbara

W przyszłym tygodniu:

Poniedziałek: Modrzewie: Jamróz Stefan i Genowefa do Kowalska Teresa

Wtorek: Kowalscy Janusz i Agnieszka do Lutwin Tadeusz i Lucyna

Środa: Gryń Wiesław i Teresa do Pabian Krystyna.

1. W niedzielę o godz. 17.00 spotkanie Zespołu Synodalnego na salce św. Izydora.
  2. Kalendarz liturgiczny:
  3. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.