Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli Zwykłej (24 października 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Aneta Lutwin, Anna Zarzycka, Monika Zarzycka, Mariola Śrębowata. Z ofiarą dołączyły Danuta Maciejewska, Teresa Lutwin .
  2. Praca: Artur Dróżdż.
  3. Dziś radni przejdą za zbiórką na remont świątyni.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na fundusz Dzieła nowego Tysiąclecia. Złożyliście – 630 zł. Bóg zapłać.
  5. 17 października uroczystą Mszą św. ks. biskup rozpoczął diecezjalny etap Synodu Rzymskiego Biskupów. Etap diecezjalny potrwa do kwietnia 2022 roku. Ostatecznie synod pod przewodnictwem papieża będzie obradował w 2023 na temat wniosków zebranych z całego świata. Na poziomie parafii mają powstać zespoły synodalne, które będą pracowały na zagadnieniami zaproponowanymi w dokumencie roboczym. Dlatego też w naszej parafii zespołem synodalnym będzie Rada Parafialna i Ekonomiczna. W przyszłą niedzielę podam termin spotkania Rady Parafialnej i Ekonomicznej, by omówić sposób pracy zespołu synodalnego.
  6. W czwartek spotkanie z kandydatami do bierzmowania i dziećmi pierwszokomunijnymi w celu przygotowania Różańca ze Świętymi.
  7. W piątek zapraszam na spotkanie po Mszy św. rodziców ministrantów.
  8. Zapraszam moi drodzy w przyszłą niedzielę w imieniu dzieci pierwszokomunijnych oraz kandydatów do bierzmowania na Różaniec ze Świętymi na godz. 19.00.
  9. W przyszły poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00 i 9.00. Można cały czas zamawiać wypominki.
  10. Kalendarz liturgiczny: czwartek – święto św. Apostołów Judy i Tadeusza; w przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia własnego kościoła.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  12. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.