Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedzieli (16 sierpnia 2020 r.)

1. Gratulacje dla ks. prof. Przemysława za wybór na dziekana Wydziału Teologii KUL Jana Pawła II.
  2. Sprzątanie kościoła: Edyta Malczewska, Michał Pędzik, Ewa Daleszak, Mariusz Daleszak, Piotr Daleszak, Paweł Posłowski. Bóg zapłać. Przypominam, że oprócz soboty kolejka sprząta kościół w poniedziałek dezynfekując całą powierzchnię oraz w środę lub czwartek. Pamiętajmy o podlewaniu kwiatów. Sprzątamy także ubikacje. Uwaga do ubikacji – proszę po sobie gasić światło oraz uważać na spłukiwanie muszli.
  3. Praca: Ryszard Wołowiec, Bogdan Sarnecki.
  4. Dziękuję Sylwii Szewczyk, Annie Socha i Justynie Głogowskiej za ciasto dostarczone na wczorajszą uroczystość.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont świątyni w miesiącu lipcu.
  6. Wypłaciłem z naszego długu 15 tysięcy. Zostało jeszcze 15 tys.
  7. Przeżywaliśmy wczoraj uroczystość poświęcenia nowych organów, odnowionego ołtarza i nowego kamiennego. Kamienny ołtarz dar Małgorzaty i Artura Dudów. Bóg zapłać.
  8. Kończymy powoli prace przy podmurówce i kostce.
  9. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  10. W piątek od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  11. W sobotę 22 sierpnia o godz. 11.00 uroczystość pierwszokomunijna w naszej parafii.
  12. Rocznica pierwszej komunii 30 sierpnia o godz. 12.00.
  13. W przyszła niedzielę radni przejdą za comiesięczną zbiórką na remont świątyni.
  14. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Ziemi Kłodzkiej: Bardzo, Wambierzyce, Krzeszów, Henryków. Pielgrzymka czterodniowa, w drugim tygodni września. Koszt 650 zł. Zostaną zachowane wszystkie wymogi sanitarne związane z epidemią. Zapisy w zakrystii.
  15. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Jacka, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa X, w sobotę NMP Królowej.
  16. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.